Margonem Facebook Margonem Twitter Margonem Tumblr Margonem Google+

Płatności w grze Margonem


Smocze Łzy to drogocenne kamienie szlachetne możliwe do zdobycia różnymi drogami - najszybciej przelewem, a dla tych co nie mają konta bankowego polecamy płatności paysafecard lub trochę mniej opłacalne SMSy. Smocze Łzy można zakupić w konfiguracji konta gry - dostępna z prawym menu na naszej stronie głównej. Smocze Łzy w grze u niektórych NPC można wymieniać na złoto, wynajmować pokoje i uzyskać różne inne bonusy.

Co można zrobić ze Smoczymi Łzami?
Oto postacie w grze, które sprzedają coś za Smocze Łzy:
Sir Lehim - Ratusz Karka-han - złoto za SŁ
Alerona - Ratusz Karka-han - indywidualny wygląd postaci
Genomar - Ratusz Karka-han - ulepszanie, obniżanie wymagań i odwiązywanie przedmiotów
Dalhar - Przybytek Zakonu Białej Róży - pozwala zmieniać profesje oraz na nowo rozdać punkty zdolności przydzielane od 25lvlu.
Jaren - Baraki p.1 w Ithan - sprzedaje Smocze Kamienie, które teleportują gracza, oraz zwiększa limit wyczerpania o 4h
Urzędnik Vaviron - Ratusz w Nithal - sprzedaje kamienie teleportujące
Urzędnik Jurasz - Magistrat w Tuzmer - sprzedaje kamienie teleportujące
Inestor - Baraki p.1 w Ithan - sprzedaje różne dobre przedmioty
Hieronim - Wioska Pszczelarzy - mocne miody leczące 220x80, 900x20 i 1300x30 razy.
Kwatery do wynajęcia - pełna lista z lokacjami i cenami w pomocy
Westalka Animalia - Świątynia Czterech Bóstw w Nithal - sprzedaje eliksiry zmieniające gracza w dzieci i różne zwierzątka. Można je zobaczyć tutaj:

Tafia - Werbin, sprzedaje stroje, można zobaczyć je tu:

Kwiaciarka Orfelia - Port Tuzmer - sprzedaje bukiety kwiatów, również z dedykacjami.
Romantyczny Patryk - Port Tuzmer - sprzedaje hełmy i zbroje dla doświadczonych graczy.
Lorenzo - Kanały w Porcie Tuzmer - sprzedaje pierścienie, naszyjniki i strzały dla doświadczonych graczy.
Rumka - Nithal - sprzedaje suknie i fraki. Można je zobaczyć tutaj:


Pulpecja - Teatr Monticolo w Eder - sprzedaje stroje teatralne. Można je zobaczyć tutaj:


Bonusy
Im więcej SŁ kupujesz tym więcej darmowych SŁ możesz dodatkowo otrzymać. Po kupieniu 200SŁ przysługuje Ci bonus 5% i rośnie wraz z kupowanymi Łzami aż do 15%. Więcej szczegółów w konfiguracji w zakładce Smocze Łzy.

Zasady bezpieczeństwa
Tylko od Was zależy, czy Wasze konto będzie bezpieczne. Należy używać tylko odpowiedniego, bezpiecznego hasła. Możemy o tym poczytać w następującym artykule: Bezpieczeństwo.
I pamiętajcie! - Login i hasło podajecie tylko na stronie Margonem – www.margonem.pl - zawsze sprawdzajcie, czy taki adres jest w pasku adresu przeglądarki.

Problemy, reklamacje
Problemy i reklamacje związane z zakupem Smoczych Łez należy zgłaszać pisząc na Panel Kontaktowy w dziale SŁ. Ale zanim napiszesz, przeczytaj: odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania do płatności. Prawdopodobnie znajdziesz tam rozwiązanie swojego problemu.

Operacje wykonywane ręcznie przez SMG
Nie można zmieniać nazw kluczy do domków.Opis usługiKosztUwagi
Zmiana nazwy przedmiotu5SŁ
Dodanie opisu do przedmiotu5SŁMożna dodawać opisy do przedmiotów neutralnych i innych typów. Opis nie może przekraczać 100 znaków.
Stworzenie przedmiotu w grze z własną grafiką15SŁDowolna nazwa i typ przedmiotu neutralny. Dla neutralnych +5/15/30SŁ za typ przedmiotu unikat, heroik, legendarny. W przypadku innym niż przedmiot neutralny nazwa i grafika są zmieniane w przedmiocie posiadanym przez gracza w ekwipunku. Nie można wybierać ani statystyk, ani wymaganego poziomu przedmiotu.
Przywrócenie źle wydanych SŁ10% wydanych SŁ
maksymalnie 5SŁ
Dotyczy to kwot od 10SŁ, jeśli ktoś kupi przez pomyłkę coś za 10SŁ może odzyskać 9SŁ, 50SŁ - 45SŁ, 100SŁ - 95SŁ. O zwrot można starać się do 3 dni roboczych od momentu zakupu. Nie dotyczy usług, czyli np. zmiany statystyk, profesji, wynajmu pokoju, zakupów na aukcji za SŁ.
Przywrócenie omyłkowo sprzedanej/zniszczonej nagrody z questa10SŁNie dotyczy nagród z eventów, questów eventowych, dziennych i wprowadzanych czasowo.
Przeniesienie jednej postaci z konta na inne kontopoziom/2, nie mniej niż 25SŁPrzeniesienie postaci musi być dobrze uzasadnione ponieważ handel postaciami jest zabroniony. SMG decyduje czy przeniesienie jest dopuszczalne. Gracz, przy ewentualnym przeniesieniu, nie może posiadać więcej niż 3 postaci na jednym świecie. Nie można przenosić postaci z poziomem 100 i wyższym.
Przeniesienie postaci na inny światpoziom postaci, ale nie mniej niż 150SŁOperacja wykonywana przez SMG. Przenoszona postać musi mieć poziom niższy niż 20 osoba z rankingu świata docelowego. Przenosić można się tylko i wyłącznie między zwykłymi światami (czyli nie dotyczy światów typu fabularny jak Nerthus lub PvP jak Perkun). Przenieść można maksymalnie do 12 przedmiotów heroicznych i 3 legendy, oraz nie więcej niż poziom * milion złota. Przedmioty muszą być związane, poza tymi, które gracz będzie mógł założyć dopiero za maks. 10 poziomów.
Poczta oraz depozyt nie są przenoszone wraz z postacią.
Zmiana zablokowanego e-maila30SŁOpcja dostępna dla osób, które straciły dostęp do emaila. SMG musi się zgodzić na taką zmianę, aby nie korzystać z tej opcji przy kradzieży kont.
Prywatny świat5000SŁZasady prywatnych światów
Strój klanowy800SŁPrzygotowane 2 wersje stroju (damska i męska) trzeba wysłać SMG, oraz posiadać SŁ w skarbcu klanowym. Dla świata Nerthus i prywatnych obowiązuje cena 600SŁ. Strój klanowy nie może posiadać żadnych atrybutów (np.: miecz w dłoni, łuk na plecach), reszta wymagań jest analogiczna do strojów indywidualnych, które są opisane w dialogu postaci Alerona w Ratuszu Karka-han.
Indywidualna maskotka100SŁWymagania:
- gracz sam dostarcza odpowiednią grafikę,
- wykonanie w technice pixel-art,
- zgodność z klimatem fantasy,
- format: gif z przeźroczystym tłem do 64kB,
- rozmiar klatki ruchu 32x32 px,
- grafika ruchu maskotki powinna składać się z 4 kolumn i 4 rzędów 128x128 px,
- w cenie maskotka posiada 2 akcje specjalne,
- każda akcja specjalna to dodatkowa kolumna w grafice,
- dodatkowa akcja specjalna kosztuje 15SŁ,
- maksymalna ilość akcji specjalnych to 8,
- każda dodatkowa akcja specjalna pozwala na zwiększenie podstawowej objętości pliku o 10%,
- maskotka nie może całkowicie lub częściowo stawać się niewidzialna.


Uwagi:
- W celu wymiany Smoczych Łez na konkretną usługę w Grze należy wysłać wiadomość na panel kontaktowy. Jeśli gracz spełniać będzie warunki do wykonania usługi (posiadać w grze wymaganą ilość Smoczych Łez) na wiadomość odpowie SMG lub Administrator w celu ustalenia dalszych szczegółów, jeśli jest to wymagane lub też poinformuje o wykonaniu lub odrzuceniu zlecenia.
- Usługi realizowane są w przeciągu 7 dni roboczych od pozytywnej odpowiedzi SMG lub Administratora na zamówienie i nadesłania wymaganych informacji lub danych (np. własnego outfitu, grafiki i/lub opisu dla przedmiotu itp.), staramy się jednak, aby usługi były realizowane niezwłocznie jeśli to tylko możliwe.
- Usługodawca zastrzega sobie prawo do usunięcia usługi, dodania usługi, zmiany wymaganej ilości Smoczych Łez albo punktów Złota za daną usługę w Grze. Każdorazowo Graczy obowiązują aktualnie podane warunki wymiany punktów.
- Usługodawca może nie przyjąć prośby o wykonaniu usługi z ważnych dla Usługodawcy powodów, w tym łamaniu przez Gracza zasad Regulaminu, braku technicznych lub finansowych możliwości realizacji usługi lub jeśli aktualny stan gry lub postaci Gracza w grze nie pozwala na wykonanie usługi.
- Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu prawa i dotyczy jedynie wirtualnego świata gry Margonem.
- Wszelkie dodatkowe informacje (w tym nazewnictwo, dane usługodawcy, warunki świadczenia usług) znajdują się w Regulaminie oraz dokumentacji online gry Margonem
Login using:Recover password
Administrative blog:
Weekend Promo - City healers' healing potions are cheaper!
Loot templates of Astratus and Paladin's Apostate were updated.
Weekend Promo - Premium rings are up to -30% off!